День української хустки
Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Учениці нашого ліцею разом з класним керівником Борисенко К.Д. приєдналися до святкування цієї події, адже українські традиції - це надбання українського народу, які ми маємо зберегти та всіляко підтримувати!![]()
![]()