Особливості реєстрації для участі у НМТ 2023
3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.
Сьогодні з учнями П’ятигірського ліцею Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області була проведена онлайн-бесіда з додатковим роз’ясненням особливостей реєстрації для участі у НМТ 2023.
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_090951-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_090118-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_101704-300x163.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_101803-300x151.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_091433-300x225.jpg)
![](http://pyazosh.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230403_102337-300x145.jpg)